Bezpieczeństwo Gródka Krajeńskiego (Bindek Mieczysław)

Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy

Gródek Krajeński


www.grodekkrajenski.pl

Gmina Łobżenica, Powiat Piła, na skraju województwa Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego

Teren ośrodka w obszarze chronionego krajobrazu "Dolina Łobżonki i Bory Kujawskie" oraz Krajeński Park Krajobrazowy.
Od strony województwa Kujawsko-Pomorskiego nad przepięknym malowniczym jeziorem Stryjewskim 150ha z wyspą.

 


Na jeziorze jak i w ośrodkach występuje:
- strefa ciszy
- mikroklimat (korzystny dla górnych dróg oddechowych)
- dawna stanica harcerska
- ośrodki wczasowo-wypoczynkowe

W większości obecnie tereny gminy Łobżenica. Od 4 lat organizator i patronat imprez wraz z Stowarzyszeniem "Nasz Gródek". Dbamy o czystość środowiska. Założenia statutowe to propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, promocja gminy Łobżenicy w kraju i za granicą, wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej poprzez organizację imprez sportowych na terenie sportowo rekreacyjnym ośrodka. Organizujemy między innymi coroczne zawody siatkówki plażowej o puchary senatora, starosty, prezesa stowarzyszenia oraz edycja I Zlotu Bractwa Kajakowego, zawody Kajakowe o puchar Burmistrza Łobżenicy, okolicznościowe festyny i dyskoteki "pod chmurką".

 

 

 

Organizator zapewnia bezpieczeństwo i nadzór patrolu policji podczas pobytu w ośrodkachAle są również turyści z wypaczonym sposobem wypoczynku wolą przemoc, swobodę własnej interpretacji sportów walki.

"Dlatego, że grzecznie poprosiłem o dostosowanie do ładu i reguł jakie tu panują zostałem pobity na oczach wczasowiczów spędzających urlop. Gdyby nie Ich natychmiastowa reakcja skończyłoby się to dla mnie tragicznie. Sprawcy są znani i jest prowadzone przeciwko nim śledztwo i postępowanie.

Poza tym incydentem Gródek Krajeński jest i będzie enklawą spokoju. O tym trzeba mówić, pisać i apelować do organów administracji i policji.
Bywałem w różnych miejscach na świecie i spostrzegłem, że turysta jest traktowany jak kryształ lub "święta krowa". Nauczmy się również tego. Gródek Krajeński za sprawą stowarzyszenia "Nasz Gródek" będzie taką enklawą."

Zapewnia i zaprasza:

Bindek Mieczysław

Prezes Stowarzyszenia "Nasz Gródek"

 

 Wyświetleń wątku: 53660
Podpis:
Treść:
Dodany: 26.10.2012, 00:31:21
Dodał: Michał
Treść: Do "wiola", co może Pani wiedzieć nie będąc na miejscu, hm? Jeżeli nie mamy pojęcia na temat pewnych spraw to głosu nie zabieramy, dziękuję.Dodany: 19.09.2012, 21:39:26
Dodał: wiola
Treść: nie ma pan odpowiedniego podejscia do ludziDodany: 15.08.2012, 10:35:03
Dodał: Maciej.G
Treść: Staneliśmy w obronie widząc co się dzieje, dla niektórych to niewiele, a dla innych aż tak dużo trzeba sobie pomagać i nie bądzmy obojętni widząc co się dzieje nie warto przymykać oka tylko "reagować"Panie Mieczysławie Bindenk serdecznie pozdrawiam!!!Dodany: 12.08.2012, 14:09:50
Dodał: Michał
Treść: Do "Turysta": Ta "wyrwa" to były trzy osoby pod wpływem alkoholu w dodatku zmotoryzowani, kierowca również był pod wpływem. Widocznie nie bywasz bardzo często, bo od pięciu lat które spędzam tam urlop nie widziałem ani jednego incydentu nawet w barze, gdzie pijanego społeczeństwa jest najwięcej. Panie Bindek, w takich chwilach trzeba sobie pomagać a, że widzieliśmy incydent "z bliska", postanowiliśmy zareagować i pomóc :).Dodany: 10.08.2012, 19:26:44
Dodał: Turysta
Treść: Człowieku: w Gródku bywam bardzo często, jest OK. Jeśli dostałeś wyrwę to się tym nie chwal bo nie wypada.Copyright 2012 www.grodekkrajenski.pl
Projekt i wykonanie: Mateusz Bielinski 402830

Dom letniskowy z kominkiem na sprzedaż

Powierzchnia użytkowa domu 120m kw., działka 1100m kw. Świeżo po remoncie. Domek składa się z przestronnego salonu, aneksu kuchennego, pomieszczenia gospodarczego, 2 toalet(damski, męski), łazienki, 2 pokoi, zadaszonego tarasu.

Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki 700m kw.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 509-446-763 lub w ogłoszeniu.

ogłoszenie

Ogłoszenie sprzedaż domku murowanego
Bezpieczeństwo Gródka Krajeńskiego (Bindek Mieczysław) - Gródek Krajeński