3 sierpnia 2013 w Gródku Krajeńskim, w upalne popołudnie odbył się bieg przełajowy zorganizowane przez Stowarzyszenie "Nasz Gródek" oraz sołtysa Dźwierszna Małego. Trasa biegu przełajowego dla młodzieży i dorosłych to "Dwa kółka wokół stawu", a dla najmłodszych był to odcinek około 150m. Zainteresowanie biegami było zadowalające gdyż liczba wszystkich zawodników wynosiła 22 osoby. W kategori dorosłych kobiet ukończyła tylko jedna zawodniczka - Klaudia Fifielska (Sypniewo), pozostałe uczestniczki Natalia Bielinska (Nakło nad Notecią) i Monika Wojciechowska (Poznań). Linię mety jako pierwszy z mężczyzn przekroczył Damian Budnik (Dźwierszno Wielkie), drugie miejsce zajął Jarosław Migalski (Bydgoszcz), a trzecie Mieczysław Bindek (Piła). Wśród nastolatków bieg wygrał Piotr Kołodziej (Poznań), drugie Michał Pocięgiel (Warszawa), a trzecie Piotr Gajewski (Poznań), a z nastolatek piewsza ukończyła Julia Zaborska (Piła), druga Wanessa Łosoś (Wyrzysk), a trzecie Zatorska Monika (Bydgoszcz). To co najbardziej cieszyło nasze twarze to bieg w kategorii najmłodszych uczestników 3-8 lat, który wygrała Anstazja Cybulska (Wysoka), drugi Oskar Smolarz (Wysoka), a trzecie Zaborski Miłosz (Piła). Nagrody ufunowali: Sołtys Dźwierszna Małego, bar "Fenix" oraz bar "u Joli" Biegi poprowadził radny powiatu sępolińskiego Tomasz Fifielski.

Wyświetleń wątku: 50810

Podpis:
Treść:

Brak komentarzy
Projekt i wykonanie: Mateusz Bielinski 402830

Dom letniskowy z kominkiem na sprzedaż

Powierzchnia użytkowa domu 120m kw., działka 1100m kw. Świeżo po remoncie. Domek składa się z przestronnego salonu, aneksu kuchennego, pomieszczenia gospodarczego, 2 toalet(damski, męski), łazienki, 2 pokoi, zadaszonego tarasu.

Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki 700m kw.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 509-446-763 lub w ogłoszeniu.

ogłoszenie

Ogłoszenie sprzedaż domku murowanego
Bieg przełajowy w Gródku Krajeńskim o nagrodę sołtysa Dźwierszna Małego(zdjęcia) - Gródek Krajeński